Türkçe
Ana SayfaHaberlerBEV Yönetim Kurulu Bursa Teknik Üni.Rektörü Prof.Dr.Arif KARADEMİR'i makamında ziyaret etti.
BEV Yönetim Kurulu Bursa Teknik Üni.Rektörü Prof.Dr.Arif KARADEMİR'i makamında ziyaret etti.
27 Aralık 2019

BEV Yönetim Kurulu Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Arif KARADEMİR’i makamında ziyaret etti.

BEV Yönetim Kurulu Başkanı Aytuğ ONUR, BEV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlhan USLU, BEV Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin YILMAZ ve Mümin ŞENTÜRK’ ten  oluşan heyetimiz Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Arif KARADEMİR’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret BEV Yönetim Kurulu Üyeleri’nin kendilerini tanıtması ile başladı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan BEV Başkanı Aytuğ ONUR, vakfın mevcut çalışmaları ve yeni dönem için belirlenen hedefler hakkında bilgiler verirken, karşılıklı potansiyel iş birliği alanları hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

ÇITAYI YUKARIYA TAŞIYACAĞIZ…

Ziyarette konuşan Başkan ONUR, yeni dönemde yönetim kurulu olarak hedeflerimiz var. Önceliğimiz ise kız öğrenciler için yurt yapmak.. Çalışmalarımıza sizlerin yönlendirmesi ile başladık. Şehrin doğu tarafın da  hizmet vermek istiyoruz. Bu noktada kurumlar arası ilişkiler bizler için önem taşıyor. Destekleriniz  çalışmalarımıza yön verecektir. Dedi.

Geçmiş yıllarda yürütülen yaz okulu projeleriyle  yakalanan başarının da altını çizen ONUR, Balkan Ülkelerinde okuyan lise son sınıf öğrencilerimizi 10 gün şehrimizde misafir ederek Bursa’mızın tanıtımı yaptık. Bu sayede yüksek lisans eğitimi için şehrimizi tercih eden öğrencilerimiz oldu. Bu çalışmamızı 2020 yılı yaz dönemi için tekrarlamak arzusundayız. Şeklinde konuştu.

Konuşmasına BEV’ in hayata geçirmek için hazırladığı yeni projeler hakkında bilgi vererek devam eden ONUR,  bursiyerlere sunacakları  staj olanaklarından, mentörlük çalışmalarından, üniversite son sınıf öğrencileri  için sunacakları mülakat teknikleri eğitimine kadar hayata geçirilecek projeler hakkında bilgiler verdi.

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof.Dr.Arif KARADEMİR, BALKANTÜRK Eğitim Vakfı’nın yeni yönetiminin hayırlı olmasını dileyerek, BEV’in hızlı ve yoğun çalışmalarında Bursa Teknik Üniversitesi olarak gereken desteği vermeye her zaman hazırız, ihtiyaç duyulan her alanda BEV’in tam destekçiyiz. İki kurumun uzun vadede yapacağı iş birliğinin neticelerinin hayırlı olacağına inanıyorum Şeklinde konuştu.24.12.2019

 

 

İlginizi Çekebilir
EĞİTİME HİZMET EN BÜYÜK GÖREVİMİZ… BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI OKUL YENİLEDİ…   Eğitim alanında verdiği desteklere bir yenisini daha ekleyen BALKANTÜRK Eğitim Vakfı İHSAN DİKMEN 4 İLKOKULU’nu yeniledi. İç ve dış
BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI YÖNETİMİ VALİ KARALOĞLU’NU ZİYARET ETTİ… BALKATÜRK ÜNİVERSİTESİ KURULUŞ ÇALIŞMALARI, VALİ KARALOĞLU’NA TANITILDI… BURSA – BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Naci Şahin ve
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2022 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin App Store dan edinin