Türkçe
Ana SayfaHaberlerBEV den BKM ye Ziyaret...
BEV den BKM ye Ziyaret...
12 Şubat 2020

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV) Başkanı Aytuğ Onur, BKM Ceo’su Kutbettin Bingölbali’yi BKM Özlüce’de ziyaret etti.

Sıcak ve samimi bir atmosferde geçen ziyarette Başkan ONUR, hayata geçirmeye hazırlandıkları “BEV Yayınları” hakkında Bingölbali’ye bilgiler verdi.

Onur şöyle dedi: BEV olarak toplumumuza her alanda değer katmak için yola çıktık. Bu çerçevede gençlerimize ve çocuklarımıza yönelik kişisel gelişim kitapları, iş dünyamıza yönelik vizyon verici kitapların yanı sıra kültürel hayatımızı renklendirecek eserleri de BEV Yayınları bünyesinde okuyucularımıza ulaştıracağız.

DAĞ OKULLARIMIZ BEV YAYINLARI İLE AYDINLANACAK

BEV Yayınları ile ulusal kitapevlerinde yer alırken, yayınlarımız ihtiyaç sahibi şehir içi ve dağ okullarına ücretsiz olarak dağıtılacak.

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı BEV Yayınları ile sağlam temeller üzerine kurulacak aydınlık geleceğimizin yapı taşı olan gençlerimizin yanında olmaya devam edecek. Dedi.

Kutbettin Bingölbali ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başladı.

KARANLIKTAN AYDINLIĞA ÇIKARAN TEK YOL KİTAPLARDIR….

Bingölbali; Kitaplar bizleri karanlıktan aydınlığa çıkaran tek yoldur. Bu doğrultu da bizler şehirlerimizin en güzel, işlek ve kolay ulaşılabilir güzergahlarının kitap evleri olması düşüncemiz ile BKM Kitap Evleri’ni kurduk. BKM Kitap Evleri yıllar içerisinde okumayı seven dostlarımız ile birlikte büyük konforlu kitap okuma, ders çalışma alanlarına dönüştü. Kafelerimizin verdiği hizmetler ile kitap severlerin keyifli zamanlar geçirmelerine yardımcı oluyoruz… Raflarımızda BEV Yayınları’na yer vermek, okuyucusuyla buluşmasına aracı olmak BKM olarak bizleri mutlu eder, bu yolda üzerimize düşen görevleri yapmaya hazırız. Dedi.

Gerçekleşen sohbet sonrasında Bingölbali Başkan Onur’a BKM Özlüce Kitap Evi’ni gezdirerek bilgiler verdi.

Ziyaret Onur’un Kutbettin Bingölbali’ye “BEV Eğitim Gönüllüsü” belgesi takdimi ve fotoğraf çekimi ile son buldu.

BEV Eğitim Gönüllüsü zinciri ilave edilen yeni halkalar ile yoluna güçlenerek ve hızla büyüyerek devam ediyor…

 

İlginizi Çekebilir
BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI, MUDANYA BELEDİYE BAŞKANI HAYRİ TÜRYILMAZ’I ZİYARET ETTİ. BURSA – BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İlhan USLU, Bursa Milletvekili-BEV Mütevelli Heyeti Üyesi Prof. Dr.
BEV den EKOhaber’e Hayırlı Olsun Ziyareti… BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Başkanı Aytuğ ONUR, Başkan Yardımcısı İlhan USLU, BEV Yönetim Kurulu Üyeleri  Mümin PEKCAN, Öztürk YAZICI, Mümin ŞENTÜRK, Hüseyin YILMAZ, Ali
GENÇLERİMİZİN YOL ARKADAŞI BEV EĞİTİM KOÇLARI BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV) Mütevelli Heyeti Üyeleri ve eğitim gönüllülerinin BEV çatısı altında oluşturdukları güç birliği BEV Eğitim Koçları gençlerimizin
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2024 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin App Store dan edinin