Türkçe
Ana SayfaHaberlerBursa Vakıflar Bölge Müdürü'ne Ziyaret
Bursa Vakıflar Bölge Müdürü'ne Ziyaret
19 Şubat 2020

BEV den Bursa Vakıflar Bölge Müdürü ‘ne Ziyaret…

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı(BEV) Başkanı Aytuğ Onur, Başkan Yardımcısı İlhan Uslu ve BEV Saymanı Mümin Pekcan Bursa Vakıflar Bölge Müdürü Mustafa Emek’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette, toplumsal dayanışma ve yardımlaşmanın kurumsallaşmış hali olan vakıfların geçmişten günümüze uzanan hizmetlerinin önemi vurgulandı.

Onur; Vakıfların özünde bulunan yardımlaşma ve dayanışma duygusu ile BEV Yönetimi olarak vakfımızın faaliyet alanı olan eğitim alanında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yeni dönemde bizleri heyecanlandıran en büyük projemiz ise hayata geçirmek için hazırlandığımız “kız öğrenci yurdu”… Bursa’mızın ihtiyacı doğrultusunda şehrimizin doğusunda 150-200 kız öğrencimizin barınacağı yurt yapımı için çalışmalarımıza başladık .

BEV YÖNETİMİ OLARAK ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK…

Gayemiz, ailelerinden uzakta eğitim gören kız çocuklarımıza güvenilir, hijyenik , ailelerinin rahatlıkla çocuklarını teslim edeceği   barınma ortamı sağlamak. DEDİ.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emek, vakıflar; maddi, manevi değerlerimize sahip çıkan, sosyal hayat içerisinde ki standart yaşam dengelerini sağlayan ,sahip olduğumuz kültürümüzü bir sonraki nesillere aktaran, savaşta, barışta hizmet eden geçmişten günümüze gelen önemli kurumlardır.

Bu çerçeve de eğitim vakfı olan BEV i ,kız çocuklarına yönelik gereksinimlerini karşılayacak yurt yapımı için kutlamak isterim. Her çocuğun nitelikli eğitim görmeye hakkı vardır. Bu yolda önlerine çıkan engellerden biri de barınmadır . Kız çocuklarımızın eğitim görmesi yolunda onlara sunulacak her türlü hizmetin destekçisiyiz . DEDİ.

Keyifli geçen ziyaretin sonunda, Başkan Onur ,Bursa Vakıflar Bölge Müdürü Mustafa Emek’e takdim ettiği “BEV Eğitim Gönüllüsü” belgesi ile BEV Eğitim Gönüllüsü Zinciri’ne bir halka daha ekledi…

 

İlginizi Çekebilir
BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Naci Şahin,Bursa Millet Vekili-BEV Mütevelli Heyeti Üyesi Atilla Ödünç, BEV Mütevelli Heyeti Üyeleri Mümin Pekcan, Öztürk Yazıcı, Erol Dağlıoğlu ve Osman Güler
BURSA MENGERLER A.Ş ‘den BEV’e DESTEK… BALKANTÜRK Eğitim Vakfı(BEV) Başkanı Aytuğ ONUR ve BEV Yönetim Kurulu Üyesi Fatma KÜÇÜKER Bursa Mengerler A.Ş Genel Müdürü Kenan YAMAN’ı ziyaret etti Keyifli bir ortamda
BEV’DEN DOSABSİAD’A ZİYARET… DOSABSİAD YÖNETİM KURULU BEV HEYETİNİ KABUL ETTİ… BURSA – Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği (DOSABSİAD) Yönetim Kurulu, BALKANTÜRK Eğitim Vakfı
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2024 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin App Store dan edinin