Türkçe
Ana SayfaHaberlerBEV'den MÜTEVELLİ HEYETİ ÜYELERİNE ZİYARET…
BEV'den MÜTEVELLİ HEYETİ ÜYELERİNE ZİYARET…
23 Ekim 2020

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu , mütevelli heyeti üyelerine yaptığı nezaket  ziyaretleri kapsamında ilk olarak Mirmaksan Makine Firma Sahibi ve BEV Yönetim Kurulu Üyesi Musa Loyan ‘nı ziyaret etti.

 Mirmaksan Makine’de gerçekleşen ziyarette  BEV Başkanı Dr. Aytuğ ONUR, BEV Yönetim Kurulu Üyeleri Mümin PEKCAN,  Hüseyin YILMAZ ve Adnan SÖZERİ hazır bulundu.

Sıcak ve samimi bir atmosferde geçen  ziyarette BALKANTÜRK Eğitim Vakfı çatısı altında toplanarak aynı amaca hizmet yolunda iş birliği ve dayanışma içinde gençlerimizi geleceğe hazırlamanın önemi üzerinde duruldu.

Başkan Dr.Aytuğ ONUR .  hedeflerimize ulaşabilmek, çalışmalarımızı beslemek ve büyütmek için   yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte fedakarlık ve gayret  dönemi içindeyiz. Ortaya koyduğumuz iradeyle 6 yılda hızlı yol kat ettik, aynı azim ve istekle başarılı projeler gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Kat ettiğimiz bu yolda gençlerimize desteğini esirgemeyen üyelerimiz bizlere güç verdi.  Çalışmalarımızın daha  derinleşmesi ve gelişmesi için sizler gibi değerli üyelerimizin  yardımlarına  her zaman ihtiyaç duymaktayız. Bugüne kadar gençlerimizin eğitimine koyduğunuz maddi, manevi katkılar için BEV Yönetimi olarak teşekkür ederiz. Dedi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Musa LOYAN, öncelikle benimde mütevelli heyeti üyesi olduğum BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu’nu eğitim alanında yaptığı özverili çalışmalar ve projeler için kutlamak isterim. Bu yolda üzerimize düşen görevleri BEV Mütevelli Heyeti Üyesi olarak hep birlikte yerine getirmekten mutluluk duyarız. Şeklinde konuştu…

Ziyaret sonunda BEV Yönetim Kurulu Mirmaksan Makine’yi gezerek, faaliyetleri hakkında bilgiler edindi.

İlginizi Çekebilir
BEV den EKOhaber’e Hayırlı Olsun Ziyareti… BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Başkanı Aytuğ ONUR, Başkan Yardımcısı İlhan USLU, BEV Yönetim Kurulu Üyeleri  Mümin PEKCAN, Öztürk YAZICI, Mümin ŞENTÜRK, Hüseyin YILMAZ, Ali
BEV’DEN DOSABSİAD’A ZİYARET… DOSABSİAD YÖNETİM KURULU BEV HEYETİNİ KABUL ETTİ… BURSA – Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği (DOSABSİAD) Yönetim Kurulu, BALKANTÜRK Eğitim Vakfı
-          BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI MUSTAFA DÜNDAR’I ZİYARET ETTİ… -          NACİ ŞAHİN: BURSA’DAKİ EĞİTİM VAKIFLARINDAN EN ÖNEMLİLERİNDEN BİRİ DE BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFIDIR… -          MUSTAFA DÜNDAR:
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2023 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin App Store dan edinin