Türkçe
Ana SayfaHaberler BEV'den MÜTEVELLİ HEYETİ ÜYELERİNE ZİYARET…
BEV'den MÜTEVELLİ HEYETİ ÜYELERİNE ZİYARET…
23 Ekim 2020

BEV Yönetim Kurulu ‘nun mütevelli heyeti üyelerine gerçekleştirdiği  ziyaretlerin  ikinci adresi  BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi , Elektroteks Firma Sahibi Osman GÜLER oldu.

Elektroteks  de gerçekleşen ziyarete BEV Başkanı Dr. Aytuğ ONUR, BEV Yönetim Kurulu Üyeleri Mümin PEKCAN, Öztürk YAZICI, Hüseyin YILMAZ ve Adnan SÖZERİ katıldı.

Ziyarette konuşan  Başkan Dr. Aytuğ ONUR   BEV ‘in önümüzdeki dönemde hedeflenen çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.   Dr. Aytuğ ONUR, “İçinden geçtiğimiz  zorlu sürece dikkat çekerek pandemi sürecinin getirdiği engellere rağmen  BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetimi olarak konu eğitim olunca hedefimiz  her koşulda  gençlerimizin yanında olabilmektir. Bu süreçte dahi desteğinizi gençlerimizden esirgemeden, çıktıkları eğitim yolunda, gençlerimize umut ışığı olmak ve yol arkadaşlığı yapmamıza vesile olan siz değerli üyemize bir kez daha teşekkür ederiz.  ” dedi.

BEV Mütevelli Heyeti Üyesi , Osman GÜLER gerçekleşen ziyaretten  duyduğu memnuniyeti  dile getirerek; eğitim toplumumuzun  olduğu gibi benim de hassas noktam… Sağlam gelecek temelleri için, sağlam eğitim temellerinin atılması gerektiğinin farkındayız elbette….  Bu kapsamda vakfımızın üstlendiği eğitim misyonu çerçevesinde eğitim sistemimizin şu anki açığı olan toplumun ve iş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik nitelikli bireyler yetiştirme, öğrencilerin daha iyi ve nitelikli bir iş hayatına sahip olmaları, mesleki yetenekleri geliştirecek ortamların hazırlanması ..vb. konular da oluşturulacak yol haritasıyla “ne yapılabilir” sorusunun cevaplarını bularak eğitim sisteminin daha etkin şekilde hayata geçirilmesi hususunda çalışmalar yapabiliriz. Dedi.

Gerçekleşen sohbet sonrasında Osman GÜLER  Başkan Dr.Aytuğ ONUR  ve  yönetim kurulu üyelerine  Elektroteks’i gezdirerek, üretim hakkında bilgiler verdi.

İlginizi Çekebilir
BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ BEV İ ZİYARET ETTİ… Bursa İl  Milli Eğitim Müdürü Sabahattin DÜLGER  ve Müdür Yardımcısı Bülent ALTINDAŞ BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri ile tanışma, vakıf
BEV den BTSO na  Ziyaret … BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV) Başkanı Aytuğ Onur, Başkan Yardımcısı İlhan Uslu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mümin Pekcan ve Öztürk Yazıcı Bursa Ticaret ve Sanayi Odası  (BTSO) Başkanı
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2024 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin App Store dan edinin