Türkçe
Ana SayfaHaberlerBEV 13.Mali Genel Kurul Toplantısı'nı Gerçekleştirdi...
BEV 13.Mali Genel Kurul Toplantısı'nı Gerçekleştirdi...
09 Nisan 2021

02.04.2021

 BALKANTÜRK Eğitim Vakfı 13. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı’nı BALKANTÜRK Evi BEV Konferans Salonu’nda gerçekleştirdi.

 BALKANTÜRK Eğitim Vakfı(BEV) 13. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı’nı pandemi kuralları kapsamında BALKANTÜRK Evi BEV Konferans Salonu’nda gerçekleştirdi.

Divan başkanlığını  Vehbi VARLIK’ın yaptığı genel kurulda divan katipliğini   Ersan TÜRKDÖNMEZ ve Murat YENGİNER yaptı. Genel kurul Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve şehitlerimiz adına 1 dakikalık saygı duruşunun ardından okunan İstiklal Marşı ile başladı.

Toplantının açılış konuşması BEV Saymanı  Mümin PEKCAN  tarafından yapıldı.

Açılış konuşmasının ardından CHP Bursa Milletvekili Yüksel ÖZKAN, BALKANTÜRKSİAD Başkanı Fatih ŞAKİR, SCAL Kulüp Başkanı Serdal CAN ile ÇASİAD Başkanı Ersan TÜRKDÖNMEZ selamlama konuşmaları ile üyelere seslenerek, genel kurul toplantısının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Selamlama konuşmaları  sonrası  BEV Başkanı Dr. Aytuğ ONUR vakfın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Başkan Dr. Aytuğ Onur şöyle konuştu: Pandemi sürecinin getirdiği yeni normaller çerçevesinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kısa süre önce hayata geçirdiğimiz BEV Eğitim Koçluğu ve Mentörlük Projemiz kapsamında gençlerimizin hayatlarına dokunuyoruz. 50 Gönüllü BEV Eğitim Koçu (yaşam mimarlarımız) ile çıktığımız yolculukta  gençlerimiz kadar bizlerde yeni tecrübeler ediyoruz.

40 Gönül Dostu Bursa’ya Vefa Projesi  çalışmalarında artık son aşamadayız. Bursa’ya hizmet etmiş, hayatta olmayan değerli büyüklerimizin hatıralarını yaşatmak , genç nesillere aktarmak için yayınlanacak kitabımızı 2021 Yılı’nın yaz aylarında okurlarıyla buluşturmayı hedefliyoruz. Yaz sonu ise rahmetli olan değerli büyüklerimiz adına düzenleyeceğimiz resepsiyon ve okunacak mevlüd-i şerif ile ruhlarını yad edeceğiz.

BEV Mütevelli Heyeti Üyeleri’mizin desteği, hayata geçecek yeni projelerimiz ile vakfımızın çalışmaları önümüzdeki günlerde de artarak devam edecektir . DEDİ.

 

BEV Saymanı Y.M.M. Mümin PEKCAN tarafından mali tablolar arz edildi. Yapılan oylamayla hesaplar  ve faaliyetlerinden dolayı yönetim kurulu ve denetim kurulu üyeleri ibra edildi. Çalışma raporu, bütçe ve  bilanço mütevelli heyeti üyeleri tarafından oy birliği ile onaylandı.

Toplantı sonunda Başkan ONUR, genel kurulun hayırlı olmasını dileyerek, katılımlarından dolayı  tüm mütevelli heyeti üyelerine ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

İlginizi Çekebilir
BALKANTÜRK Eğitim Vakfı; Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İşadamları Derneği(DOSABSİAD) ı  ziyaret etti.  BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV) Başkanımız Naci Şahin, Başkan Yardımcımız Aytuğ Onur, Yönetim
BEV den Bursa Vakıflar Bölge Müdürü ‘ne Ziyaret… BALKANTÜRK Eğitim Vakfı(BEV) Başkanı Aytuğ Onur, Başkan Yardımcısı İlhan Uslu ve BEV Saymanı Mümin Pekcan Bursa Vakıflar Bölge Müdürü Mustafa Emek’i makamında
BEV’DEN DOSABSİAD’A ZİYARET… DOSABSİAD YÖNETİM KURULU BEV HEYETİNİ KABUL ETTİ… BURSA – Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği (DOSABSİAD) Yönetim Kurulu, BALKANTÜRK Eğitim Vakfı
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2022 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin App Store dan edinin