Türkçe
Ana SayfaHaberlerBEV, Bursa Mudanya Belediye Başkanı Hayri TÜRKYILMAZ'ı Ziyaret Etti..
BEV, Bursa Mudanya Belediye Başkanı Hayri TÜRKYILMAZ'ı Ziyaret Etti..
27 Ocak 2022
  • BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI, MUDANYA BELEDİYE BAŞKANI HAYRİ TÜRYILMAZ’I ZİYARET ETTİ.

BURSA – BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İlhan USLU, Bursa Milletvekili-BEV Mütevelli Heyeti Üyesi Prof. Dr. Yüksel ÖZKAN, BEV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan SÖZERİ, Yönetim Kurulu Üyeleri Ersan TÜRKDÖNMEZ, Erol KILIÇ, Selim AYKIRCA ve Serdal CAN Mudanya Belediye Başkanı Hayrettin TÜRKYILMAZ’I makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette BEV Başkanı İlhan USLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri, önümüzdeki dönemde yapılması hedeflenen çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi.

HEDEFİMİZ EĞİTİMİN HER ALANINDA GENÇLERİMİZİN YANINDA OLABİLMEK…

Başkan USLU BEV olarak hedefimiz, eğitimin her alanında gençlerimizin yanında olabilmektir. Bugüne kadar önemli miktarda eğitim bursu verdik, önümüzdeki dönemde bu rakam artarak devam edecektir. Yönetim kurulu üyelerimiz ile yeni dönemde hedefimiz eğitim alanında yapılan çalışmalarımızı arttırmak ve faaliyet alanlarımızı genişletmektir. Bu bağlamda Mudanya Belediyesi ile olabilecek her türlü iş birliğinden mutluluk duyarız” dedi.

“Konu eğitim olunca her türlü desteği vermeye hazırız” şeklinde konuşan Mudanya Belediye Başkanı TÜRKYILMAZ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, eğitime verilen desteğin geleceğe yapılan en büyük yatırım olduğunu söyledi.

İlginizi Çekebilir
Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Rektörü Prof. Dr. Arif KARADEMİR, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayşe BEDELOĞLU ve Prof. Dr. Beyhan BAYHAN BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV) Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti.
BEVyaşam ÜÇÜNCÜ SAYISI İLE SİZLERLE.... Röportajlar,tanıtımlar,haberler,kısa sohbetler,kültür,sanat,eğitim haberleri ile dolu dolu bir sayı daha sizleri bekliyor..Keyifli okumalar dileriz.... —Röportajlar,
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2022 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin App Store dan edinin