Türkçe
Ana SayfaHaberlerBEV Eğitim Koçları ve BALGENÇLER Sertifa Töreninde Biraraya Geldi...
BEV Eğitim Koçları ve BALGENÇLER Sertifa Töreninde Biraraya Geldi...
08 Temmuz 2021

BALGENÇLER SERTİKALARINI ALDI…

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV) Mütevelli Heyeti Üyeleri ve eğitim gönüllülerinin BEV çatısı altında oluşturdukları güç birliği  BEV Eğitim Koçları  ve   BALGENÇLER sertifika töreninde bir araya geldi…

Gençlerimizin  hayat serüvenlerine daha sağlıklı yolculuk yapmalarını sağlamak için onları destekleyen güç birliği BEV Yaşam Mimarları, üniversiteden mezun olarak hayata atılmaya hazırlanan BEV Bursiyerlerine (BALGENÇLERE) eğitim  koçluğu  yaparak geleceği birlikte şekillendirdiler.

BEV Eğitim Koçluğu  ve Mentörlük Projesi kapsamında BALKANTÜRK Eğitim Vakfı’nın kendi bünyesinde  ilkini gerçekleştirdiği koçluk ve mentörlük desteği programı yapılan sertifika törenin ardından tamamlandı.

Üniversite öğrencilerinin emin adımlarla iş hayatına hazırlanmasını sağlamak, kişiye özel yaklaşımlar sergilenerek kişisel gelişim ve kariyer planlamalarına yön vermeyi amaçlayan proje 2020-2021 eğitim dönemi  için  üniversitelerin  3 ve  4. sınıfında okuyan  öğrencileri kapsadı.

Gerçekleşen sertifika töreninde konuşan BEV Başkanı Dr.Aytuğ ONUR; BEV olarak kendi bünyemizde bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz koçluk ve mentörlük  projemiz pandemi sürecinin getirdiği engellere rağmen karşılıklı yapılan özveriler ile tamamladı.

BEV Eğitim Koçları gençlerimizin kendine özgü potansiyeli fark ederek, ortaya çıkarmasına, hem akademik, hem sosyal alanda başarılarını arttırmak, hayatlarına yönelik olumlu bakış açısı geliştirmek için destek de bulundu.

BEV EĞİTİM KOÇLARI GENÇLERİMİZİN HEDEFLERİNE ULAŞMASINDA DOĞRU BİR IŞIK…

BEV yaşam mimarları (eğitim koçlarımız) aldıkları eğitimler doğrultusunda Balgençler ile  kurduğu temaslarda doğru iletişim kurarak , gençlerimizin keşif-değişim adımlarının nasıl takip edilmesi gerektiğini bilerek hedefe adım adım yaklaştı. BEV olarak amacımız, gençlerimizin hedeflerine ulaşma noktasında doğru bir ışık olabilmekti. Dedi.

Başkan Dr.Aytuğ ONUR sözlerine şöyle devam etti:.

 Koçluk desteği verdiğimiz Balgençlerimiz ile  atılacağı  iş hayatında da mentörlük ilişkisi kurarak  yanlarında olacağız. Hedefimiz  her yıl BEV Koçları ve hayatlarına dokundukları gençlerin sayılarını arttırarak projemizin devamını sağlamaktır.

Bu vesile ile  proje de emeği geçen gençlerimizin destekçisi  gönüllü eğitim koçlarımıza, verdiği eğitim desteği için İşletme ve Yönetici Koçu Hepşen ERGİNAKIN’a  teşekkür ediyorum.

 BEV Koçluk ve Mentörlük Projesi kapsamında  sosyal ve kültürel değerlere yönelik farkındalıklarını   arttırarak, çıktıkları kişisel gelişim yolculuğu ile kariyer planlarında  bir adım öne çıkan değerli Balgençlerimize de  teşekkür ederim. Dedi

Tören öğrencilere iletilen sertifikalar ve BEV Koçları’na  verilen teşekkür belgeleri ile son buldu.08.07.2021

İlginizi Çekebilir
BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu ve Mütevelli Heyeti Üyeleri iftarda bir araya geldi… BALKANTÜRK Eğitim Vakfı’nın (BEV) düzenlediği iftar daveti, mütevelli heyeti üyeleri ile BEV Yönetim Kurulu
EĞİTİME HİZMET EN BÜYÜK GÖREVİMİZ… BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI OKUL YENİLEDİ…   Eğitim alanında verdiği desteklere bir yenisini daha ekleyen BALKANTÜRK Eğitim Vakfı İHSAN DİKMEN 4 İLKOKULU’nu yeniledi. İç ve dış
BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI’NDAN EĞİTİME DESTEK… NÜKHET DURU ÖĞRENCİLER İÇİN SÖYLEDİ… EĞİTİME “DURU” DESTEK…   BURSA - Eğitime yönelik gerçekleştirdiği çalışmalarıyla örnek olan BALKANTÜRK Eğitim Vakfı‘nın
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2023 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin App Store dan edinin