Türkçe
Ana SayfaHaberlerBEV 14.Olağan Genel Kurul Toplantısını Gerçekleştirdi
BEV 14.Olağan Genel Kurul Toplantısını Gerçekleştirdi
27 Kasım 2021

- BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI’NIN YENİ BAŞKANI İLHAN USLU OLDU…

- İLHAN USLU BAŞKANLIĞINDA HIZ KESMEDEN YENİ PROJELERE DEVAM...

7 yıldır hız kesmeden devam ettiği başarılı çalışmaları ile dikkat çeken BALKANTÜRK Eğitim Vakfı’nın 14.Olağan Genel Kurulunda, bir önceki dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan İlhan USLU BEV Yönetim Kurulu Başkanlık görevini üstlendi.

BEV Mütevelli Heyeti Üyeleri’nin büyük ilgi gösterdiği genel kurul; Vehbi VARLIK ’ın divan başkanlığında Osman GÜLER ve Hüseyin YILMAZ’ ın divan heyeti üyeliği ile BALKANTÜRK EVİ BEV Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

Divan heyetinin yerini almasının ardından toplantı, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve şehitlerimiz adına 1 dakikalık saygı duruşunun ardından okunan İstiklal Marşı ile başladı.

Açılış konuşması BEV Yönetim Kurulu Üyesi Av. Öztürk YAZICI tarafından yapıldı. Açılış konuşmasının ardından 2021 yılı mali tabloları BEV Saymanı Y.M.M. Mümin PEKCAN tarafından aktarıldı. Çalışma raporları ve bütçe taslağı mütevelli heyeti üyeleri tarafından oy birliği ile onaylandı. Yapılan oylamayla 2021 yılı hesap ve faaliyetlerinden dolayı yönetim kurulu ve denetim kurulu üyeleri ibra edildi.

Daha sonra iki yılda bir yapılan yönetim kurulu ve denetim kurulu seçimine geçildi. Yeni dönemde yönetim kurulunda; İlhan USLU, Adnan SÖZERİ, Ersan TÜRKDÖNMEZ, Osman GÜLER, M. Olcay DURGUNLU, Mümin PEKCAN, Hüseyin YILMAZ, Mehmet ŞENİPEK, Erol KILIÇ, Selim AYKIRCA, Serdal CAN, Ersin DİZDAR, Mete MEGREL ve Fatma KÜÇÜKER yer aldı.

İlhan USLU genel kurulun sonunda “önceki dönem BEV Yönetim Kurulu’na, Yönetim Kurulu Başkanı Aytuğ ONUR’ a ve genel kurula katılan diğer mütevelli heyeti üyesi katılımcılara katkıları için teşekkürlerini sundu. USLU; yeni dönemin vakfımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bundan sonrası için de yönetim kurulumuzla birlikte çalışmalarımıza aynı heyecan ile devam edeceğiz. İfadelerini kullandı.

Genel Kurul sonunda 2019-2021 dönemindeki başarılı çalışmaları ve emekleri için Dr. Aytuğ ONUR 'a plaket takdim edilerek katılımlarından dolayı tüm mütevelli heyeti üyelerine ve emeği geçen herkese teşekkür edildi.

 

 

İlginizi Çekebilir
20.11.2018  BURSA-BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI(BEV) ÖĞRENCİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ… BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV)eğitim alanında verdiği destekler kapsamında; okulların fiziki şartlarını düzeltmek için yaptıkları
BEV’DEN DOSABSİAD’A ZİYARET… DOSABSİAD YÖNETİM KURULU BEV HEYETİNİ KABUL ETTİ… BURSA – Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği (DOSABSİAD) Yönetim Kurulu, BALKANTÜRK Eğitim Vakfı
BEV Yönetim Kurulu Bursa Yıldırım Belediye Başkanı Oktay YILMAZ’a nezaket ziyaretinde bulundu… BURSA-BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İlhan USLU, Bursa Milletvekili-BEV Mütevelli Heyeti Üyesi
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2024 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin App Store dan edinin