Türkçe
Ana SayfaHaberlerBEV 15.Olağan Genel Kurul Toplantsını Gerçekleştirdi...
BEV 15.Olağan Genel Kurul Toplantsını Gerçekleştirdi...
26 Şubat 2022

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı 15. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı’nı BALKANTÜRK Evi Konferans Salonu’nda gerçekleştirdi.

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV) 15. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı’nı 26 Şubat 2022 tarihinde BALKANTÜRK Evi Konferans Salonu’nda gerçekleştirdi.

Divan Başkanlığını Vehbi Varlık’ın yaptığı genel kurulda divan katipliğini   Öztürk YAZICI ve Mümin ŞENTÜRK yaptı. Genel kurul Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve şehitlerimiz adına 1 dakikalık saygı duruşunun ardından okunan İstiklal Marşı ile başladı.

Toplantının açılış konuşması BEV Başkan Yardımcısı Adnan SÖZERİ tarafından yapıldı.

Açılış konuşmasının ardından BEV Saymanı Y.M.M. Mümin PEKCAN tarafından mali tablolar arz edildi. Çalışma raporu ve bilanço mütevelli heyeti üyeleri tarafından oy birliği ile onaylandı.

BEV Başkanı İlhan USLU, yeni dönemde gerçekleşen çalışmalar ve izlenecek yol haritası hakkında bilgiler verdi. USLU, konuşmasında BALKANTÜRK Eğitim Vakfı’nın   şehrimizdeki konumunu sağlamlaştıracak ve hayata geçecek projeler ile  üst sıralara taşıyacak olan çalışmalarının katlanarak artacağını vurguladı.

Toplantı sonunda Başkan USLU, üyeliği kabul edilen Zarif Ayça GÜLER’e BEV Mütevelli Heyeti Üyelik Belgesi’ni takdim etti.

Divan Başkanı Vehbi VARLIK genel kurulun hayırlı olmasını dileyerek, katılımlarından dolayı tüm mütevelli heyeti üyelerine ve emeği geçen herkese teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

İlginizi Çekebilir
- BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI’NIN YENİ BAŞKANI İLHAN USLU OLDU… - İLHAN USLU BAŞKANLIĞINDA HIZ KESMEDEN YENİ PROJELERE DEVAM... 7 yıldır hız kesmeden devam ettiği başarılı çalışmaları ile dikkat çeken BALKANTÜRK
BEV DEN FAHRETTİN GÜLENER’E ZİYARET… BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Başkanı İlhan USLU ve Geçmiş Dönem Başkanı Dr. Aytuğ ONUR Ermetal Şirketler Grubu Firma Sahibi Sayın Fahrettin GÜLENER’i ziyaret etti. Ermetal
Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Rektörü Prof. Dr. Arif KARADEMİR, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayşe BEDELOĞLU ve Prof. Dr. Beyhan BAYHAN BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV) Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti.
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2023 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin App Store dan edinin