Türkçe
Ana SayfaHaberlerÖĞRENCİLERE BURS DESTEĞİ İÇİN SÖYLEDİLER…
ÖĞRENCİLERE BURS DESTEĞİ İÇİN SÖYLEDİLER…
04 Haziran 2022
  • BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI’NDAN ‘BALKAN EZGİLERİ’ KONSERİ…

  • ÖĞRENCİLERE BURS DESTEĞİ İÇİN SÖYLEDİLER…

Balkantürk Eğitim Vakfı (BEV), düzenlediği organizasyonlar ve hayata geçirdiği projelerle 8 yıldır Türkiye’nin yarınlarını inşa eden öğrencilere dokunmaya devam ediyor. BEV son olarak bursiyer öğrencilerine katkı amacıyla konser düzenledi.

BEV organizasyonunda ve Nilüfer Musiki Derneği işbirliğinde Merinos AKKM Orhangazi Salonu'nda gerçekleşen "Balkan Ezgileri’nden Eğitime Bir Nefes" konseri yoğun ilgi gördü.

BEV Başkanı İlhan Uslu, Nilüfer Musiki Derneği Başkanı Haluk Taşkeser, BALKANTÜRKSİAD Başkanı Fatih Şakir, BEV Yönetim Kurulu ve Mütevelli Heyeti üyeleri, Bursa iş insanları ve çok sayıda dinleyicinin izlediği konserde, salonu hınca hınç dolduran müzikseverler Balkan ezgileriyle hem duygusal anlar yaşadı, hem de doyasıya eğlendiler.

Dr. Öğr. Üyesi M.Aydın Atalay'ın şefliğini yaptığı Nilüfer Musiki Derneği Korosu’nun konserinde konuşan BEV Başkanı İlhan Uslu, “Eğitime bir nefes olabilmek ve Türkiye’mizin geleceğini inşa eden gençlerimize destek olmak için düzenlediğimiz ‘Balkan Ezgileri’nden Eğitime Bir Nefes’ isimli konser gelirlerinin tamamı bursiyer öğrencilerimize katkı olacak. Etkinliğimize destek veren, emeği geçen tüm arkadaşlarımıza ve bizleri yalnız bırakmayan müzikseverlere teşekkür ederim ”dedi.

Nilüfer Musiki Derneği Başkanı Haluk Taşkeser de, Balkantürk Eğitim Vakfı ile birlikte öğrencilere burs desteği sağalamak için konser organize etmiş olmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Balkan ve Rumeli şarkıları ile türkülerinin seslendirildiği konser sonrası Nilüfer Musiki Derneği Koro Şefi Dr. Öğr. Üyesi M.Aydın Atalay’a çiçek takdim edildi.

İlginizi Çekebilir
BEV Yönetim Kurulu Bursa Yıldırım Belediye Başkanı Oktay YILMAZ’a nezaket ziyaretinde bulundu… BURSA-BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İlhan USLU, Bursa Milletvekili-BEV Mütevelli Heyeti Üyesi
BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI RUSYA’DAKİ TÜRK ASILLI ÖĞRENCİLERE SAHİP ÇIKTI… BEV’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ… BURSA - Bir süredir devam eden Rusya-Türkiye arasındaki siyasi gerilimden bu kez Türk asıllı öğrenciler de
BEV Başkanımız Naci ŞAHİN ve BEV Mütevelli Heyeti Üyelerimiz Ali Türkün, İskender İskenderoğlu, Fatih Şakir ,Serdal Can, BALKANTÜRKSİAD Üyelerimiz Hakan Kızılırmak ve Alp Kesercioğlu’ndan oluşan heyetimiz Prag
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2023 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin App Store dan edinin