Türkçe
Ana SayfaHaberlerERMETAL Şirketler Grubu Firma Sahibi Fahrettin Gülener Ziyareti...
ERMETAL Şirketler Grubu Firma Sahibi Fahrettin Gülener Ziyareti...
03 Aralık 2021

BEV DEN FAHRETTİN GÜLENER’E ZİYARET…

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Başkanı İlhan USLU ve Geçmiş Dönem Başkanı Dr. Aytuğ ONUR Ermetal Şirketler Grubu Firma Sahibi Sayın Fahrettin GÜLENER’i ziyaret etti.

Ermetal Teknolojik Eğitimler Vakfı’nda gerçekleşen ziyaret samimi bir atmosferde geçti. Ziyarette söz alan Başkan Uslu öncelikli olarak vakfın kısa ve uzun vadedeki hedefleri ve projelerinden bahsetti.

Bursa’ya Vefa projesi kapsamında hayata geçirilen ve basımı tamamlanan “BURSA’YA DEĞER KATAN MÜHACİRLERİMİZ” adlı kitap serimizin ilki hakkında da bilgi veren Uslu sözlerine şöyle devam etti:

“BURSA’YA DEĞER KATAN MUHACİRLERİMİZ” OKUYUCUSU İLE BULUŞMAYA HAZIR…

Balkanlardan Bursa’ya göç ederek Bursa’nın iş ve sanayi dünyasına katkı koymuş şu anda hayatta olmayan büyüklerimizin öykülerinin yer aldığı kitabımızın Bursa’mızın değerlerinin korunması ve gelecek nesillere aktarılması noktasında önemli olduğu kanaatindeyiz. Amacımız şehrimizin değerlerinin yaşam öykülerini, gençlere verdikleri nasihatleri çocuklarımıza aktaracağımız kalıcı bir eser yaratmaktı. BEV Yayınları kapsamında basımı tamamlanan ilk kitabımız okuyucusu ile buluşmaya hazır. İleriki dönemlerde yayınlanacak ikinci ve üçüncü seri kitaplarımız ile Bursa’ya vefa borcumuzu bir nebzede olsa ödeme gayreti içerisindeyiz.

GENÇLERİMİZİN YOLU BURSA’YA DEĞER KATAN MUHACİRLERİMİZİN BAŞARI HİKAYELERİ İLE AYDINLANACAK…

Bursa’mızı ve muhacirlerimizin başarı öykülerini gençlerimize aktaracağımız, arşivlerimizde en üst sıralarda yer alacak yayınlarımız devam edecek… Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin yolu   geçmişteki başarı hikayeleri ile aydınlanacak ve gençlerimizin gücüne güç katacaktır. Şeklinde konuştu...

DOĞRU YAPILAN HİÇBİR İŞ SAHİBİNE İHANET ETMEZ…

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fahrettin Gülener vakfın yaptığı başarı çalışmaların takipçisi olduğunu belirterek: Öncelikle BEV’ in yeni yönetiminin hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bursa’mıza değer katacak içeriği ile benim de arşivimin en üst sırasında yer alacak başarılı kitap çalışmanız için sizin nezdinizde tüm BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetimi’ni ve mütevelli heyetini kutlamak isterim… Unutmamalıyız ki “Doğru Yapılan Hiçbir İş Sahibine İhanet Etmez” yeni dönemde de başarılı projelere imza atacağınız inancındayım. Bu vesile ile yeni yönetimi tebrik ediyorum. Dedi.

Ziyaret Ermetal Teknolojik Eğitim Vakfı faaliyetleri hakkında edinilen bilgiler ve çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.

İlginizi Çekebilir
BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI BAŞKANI NACİ ŞAHİN: HEDEFİMİZ EĞİTİMİN HER ALANINDA ÖĞRENCİLERİN YANINDA OLABİLMEK… BURSA – BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Naci Şahin ve beraberindeki yönetim kurulu
BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI YÖNETİM KURULU OSMANGAZİ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DÜNDAR’I ZİYARET ETTİ…  BALKANTÜRK Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Aytuğ ONUR, BEV Başkan Yardımcısı İlhan USLU, Bursa
20.11.2018  BURSA-BALKANTÜRK EĞİTİM VAKFI(BEV) ÖĞRENCİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ… BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV)eğitim alanında verdiği destekler kapsamında; okulların fiziki şartlarını düzeltmek için yaptıkları
Tüm Hakları BALKANTÜRK'e aittir © 2015 -2023 Balkantürk Eğitim Vakfı
Design and Code by Plazatur.com
Google Play den İndirin App Store dan edinin